Поради

Блендери Зелмер повний огляд

Блендери Zelmer

Блендери не так давно з’явились, але вже встигли стати одними з найпопулярніших кухонних пристроїв. Вони дозволяють готувати емульсії, пюре, різноманітні напої та десерти, соуси та спортивні коктейлі. Компанія Zelmer випускає стаціонарні та ручні (погружні) блендери. До комплектації може належати чаша, вінчик, подрібнювач, різноманітні насадки. Всі ці вироби суттєво розширюють можливості техніки та дозволяють готувати нові страви та напої. Комплектація напряму залежить від моделі пристрою та його ціни — чим дорожчий блендер Zelmer ви придбали, тім більше корисного ви знайдете в коробці з ним.

 

Стаціонарні та ручні (занурювальні) блендери Zelmer

 

Стаціонарний блендер ZelmerПеред тим, як говорити про чаші, вінчики, подрібнювачі та насадки, розглянємо різновиди блендерів, які випускає компанія Zelmer. Усі їх можна поділити на дві великі групи:

  • стаціонарні — складаються з двох частин (нижньої та верхньої), встановлюються на столі та не вимагають додаткової тарі, більш потужні;
  • погружні (або ручні) — являють собою витягнутий виріб з ножами на одному кінці та елементами керування на іншому, забезпечують перемішування продуктів у каструлі або мисці.

У перших блендерів чаша вже є в комплекті. Вона встановлюється на частину корпусу з двигуном і подрібнювачем. Стаціонарні моделі доволі потужні, безпечні та зручні у використанні. З ними впорається навіть дитина. Ручні блендери Zelmer можуть поставлятися з різними насадками та вінчиками: для приготування пюре, яєць тощо. Іноді в комплекті йде і чаша. Погружні пристрої вимагають більших навичок, ніж стаціонарні, але у деяких ситуаціях ними зручніше користуватися — наприклад, якщо у вас вже є велика тара з продуктами, які треба перемішати. Компані Zelmer дуже уважно дослухається до потреб своїх споживачів та випускає оптимальну техніку для різних завдань.

 

Насадки, подрібнювачі, чаші, вінчики для блендерів

 

Компанія Zelmer випускає стаціонарні та ручні (погружні) блендери. Комплектація блендерів Zelmer може дуже сильно відрізнятися в залежності від моделі. Деякі стаціонарні та ручні (погружні) пристрої йдуть зовсім без додаткових аксесуарів. Це ідеальне рішення для тих, кому потрібні лише основні функції та немає бажання переплачувати за зайві складники. Якщо ж ви звернете увагу на більш дорогі моделі, то побачите там:

  • містку чашу;
  • міцний подрібнювач;
  • вінчик;
  • кілька насадок для різних страв.

Кожен виріб створен для спеціальних умов використання. Одна насадка дозволить вам приготувати ніжне картопляне пюре, а інша зіб’є яйця для омлету. Обираючи чаші, подрібнювачі, вінчики та інші складники для блендера, звертайте увагу на їхнє призначення. Саме це визначає їхню форму та особливості використання.

Якщо ви дивитеся на представлені в магазині Zelmer стаціонарні та ручні (погружні) блендери, то вже за фотографією побачите, які саме компоненти йдуть в наборі. Це дуже зручно. Компанія виготовляє усі елементи з міцних матеріалів (металу, пластику), що робить їх стійкими до механічного зносу та довговічними.

Дрібно нарізати овочі та змішати їх для смачної страви або приготувати корисний коктейль з фруктів та ягід — все це можуть стаціонарні та погружні (ручні) блендери Zelmer. Навіть найпростішу модель техніки можна зробити більш функціональною за допомогою додаткових аксесуарів. Різні насадки, вінчики, подрібнювачі йдуть у стандартній комплектації до певних блендерів або купуються окремо. Рекомендуємо обирати перший варіант — так вийде дешевше. Використовуйте техніку Zelmer з оригінальними компонентами та отримуйте задоволення від процесу приготування їжі.