Поради

Чи варто купувати ломтерізку (слайсер) для дому?

Слпйсер ломтерізка Zelmer

Диво-прилад, який спроможний нарізати овочі та м’ясо ідеальними скибочками — слайсер. Цей пристрій сьогодні можна зустріти в будь-якому супермаркеті у відділі готової продукції. Альо якщо ви також бажаєте мати на своїх кухні — не біда. Є достатня багато різних електричних побутових ломтерізок Zelmer. Вони мають компактний корпус та дуже практичні в експлуатації.

Далі поговоримо про ключові особливості сучасних скиборізок та спробуємо зрозуміти, чи варто купувати їх для дому!

 

Ключові особливості сучасних побутових слайсерів

 

Бренд «Зелмер» може запропонувати широкий вибір ломтерізок для побутових користувачів. Всі прилади виготовлені із сертифікованих матеріалів, що гарантує тривалу експлуатацію приладів без втрати їх ключових властивостей. За допомогою ломтерізок Zelmer вам буде значно легше сервірувати стіл до свята чи готувати різноманітні страви.

Для дому краще зверни побутовий слайсер з корпусом із пластику. Такі моделі прості в експлуатації та зручні. Вони підійдуть для нарізки різних продуктів у невеликому обсязі. Також агрегати мають систему плавного регулювання товщини нарізки, що дуже практично. За безпечність обладнання відповідає функція захисту від випадкового запуску, як у моделі Zelmer ZFS0916S. Вона буде доречною у сім’ї ях з малими дітьми. Не менш важливою особливістю побутових моделей є ніжки, які не ковзають.

Ножі побутових електричних скиборізок «Зелмер» виготовляються з нержавіючою сталі високо якості, не боятися корозії. Також техніку легко мити. Для максимального комфорту слайсер має лоток для нарізання продуктів.

 

Основні характеристики ломтерізок

 

Обираючи ломтерізку для дому потрібно брати до уваги ряд ключових характеристик цієї категорії приладів. Серед них:

  1. Безпека.
  2. Наявність лотка.
  3. Товщина нарізки.
  4. Потужність.
  5. Заточення і матеріал ножа.
  6. Швидкість обертання.
  7. Матеріал конструкції.

Поговоримо про кожен з них окремо.

 

Безпека

 

Сучасні моделі мають безпечну конструкцію з поруч функції захисту. При цьому робота з приладом виключає прямий контакт пальців з лезом. Також у ломтерізок для дому є система захисту від випадкового включення. Це дуже доречно для родин з дітьми. Наприклад, ця функція є у моделі Zelmer ZFS0916.

 

Наявність лотка

 

В комплекті більшості слайсерів є лоток для продуктів. Вони збирають нарізку та захищають її від попадання бруду. Частіше всього лотки виробляють з якісного та практичного пластику. Вони не потребують особливого догляду.

 

Товщина нарізки

 

Вся техніка для нарізання скибок відрізняється діапазоном товщини обробленого продукту. У професійних моделях люфт складає 0,5-23 мм. Для домашнього використання буде достатня 1-17 мм. Але все залежить від ваших потреб та смаку.

У деяких ломтерізок може бути покроковий датчик контролю товщини, альо така опція актуальна для більш дорогих моделей професійного рівня.

 

 

Потужність

 

Ломтерізки — не тієї пристрій, де потрібна велика потужність. Можна зустріти моделі з цим параметром у діапазоні 80-230 Вт. Альо для побутових потреб буде достатня 100 чи 150 Вт. Наприклад, модель Zelmer ZFS0916S має потужність 150 Вт. Цього вистачає для вирішення будь-яких завдань.

 

Заточення і матеріал ножа

 

У більшості випадків для виготовлення ножів ломтерізок використовується нержавіюча сталь. Вона ідеально підходить для цього типу електроприладів завдяки своїй великій міцності та здатності протистояти іржі.

Тип заточення також може буди різний:

1. Пряма. Добре підходить для продуктів з невисокою щільністю (фрукти, овочі, сир).

2. Хвилеподібна. Без проблем впорається з продуктами щільної структури (хліб, м’ясо).

Треба уточнити, що в слайсерах для побутового використання самозагострювальні ножі. Тому вони не потребують особливого догляду. Їх треба періодично промивати.

 

Швидкість обертання

 

Додатковим плюсом буде, якщо скиборізка матиме можливість регулювання швидкості. Це актуально, бо окремі продукти для правильного нарізання потребують різного характеру нарізки. Наприклад, м’ясо чи хліб «любляна» різкі динамічні руки, а в цею ж годину siri потрібно нарізати плавними поступальними рухами.

 

Матеріал конструкції

 

Сучасні подрібнювачі для дому в більшості випадків мають пластиковий корпус. Моделі з металу частіше зустрічаються вже у професійному сегменті. Пластикові ломтерізки від надійних виробників, наприклад, «Зелмер», працюють роками та нічим не поступаються варіантам з металу. У будь-якому разі техніка повинна мати прогумовані ніжки, забезпечують стійкість та стабільність.

 

Всі ці параметри треба враховувати, якщо ви бажаєте придбати побутову ломтерізку. В такому разі ви отримаєте дійсно практичний пристрій, який точно стане у пригоді на кухні. На питання — чи варто її купувати, кожен має відповісти сам. Ми сподіваємося, що ця стаття стане вам у пригоді та допоможе підібрати підходящу модель ломтерізки!