Поради

Кухонні ваги: види та особливості

Ваги кухонні Zelmer

Кухонні ваги – хороший помічник для сучасних домогосподарок. Цей пристрій допоможе додати до страви точну кількість інгредієнтів. Також кухонні ваги можна використовувати для зважування не тільки продуктів, але і багатьох інших невеликих справ.

Однак велика кількість моделей ваг для кухні, які можна знайти в асортименті, може спантеличити того, хто ніколи не стикався з цим типом приладів. Справа в тому, що така техніка може мати різноманітні функції, особливості, додаткові опції. Спробуємо розібратися в цьому питанні, щоб вам було легко і обрат купити кухонні ваги Zelmer!

Ваги кухонні: види

Щоб ви могли відповісти на питання, як правильно обрати ваги кухонні “Зелмер” для своєї кухні, треба ознайомитися з типами цієї техніки. Можна виділити 2 типу ваг:

 1. Механічні. Найдешевші моделі, які при цьому мають просту конструкцію. Однак точність у них не дуже хороша, так і треба вміти з ними працювати.
 2. Електронні. Для сучасної кухні неможливо знайти щось більш практичне і зручне ніж електронні ваги. Вони дозволяють дуже точно визначити вагу інгредієнтів і мають величезну кількість корисних додаткових функцій.

Серед електронних ваг можна зустріти кілька типів моделей:

 • плоскі, наприклад, Zelmer ZKS1100
 • з чашею, наприклад, Zelmer ZKS1451
 • за типом кринки
 • складні

Вибирати тип кухонних ваг потрібно в залежності від страв, яким ви надаєте перевагу. Також неодмінно треба брати до уваги вільний простір в робочій зоні, щоб пристрій було де розмістити. Крім цього техніка повинна поєднувати із загальним стилем приміщення. Наприклад, усі ваги Zelmer мають продуманий і стильний дизайн, який підійде до будь-кухням. Завдяки компактним розмірам сучасних моделей їх можна розмістити там, де вам це зручно.

 

 

Технічні парамметры

 

Звичайно, кожні ваги для кухні мають свої технічні характеристики. Вибираючи цю категорію техніки, їх обов’язково треба враховувати. Серед основних параметрів слід виділити:

 1. Одиницю і крок виміру.
 2. Максимальний вагу.
 3. Наявність пам’яті.
 4. Облік тари.
 5. Матеріал виготовлення.
 6. Тип індикації.

Якщо не потрібні кухонні ваги для приготування їжі, а ви лише бажаєте дотримуватися дієти, то підійде пристрій з максимальною вагою до 2 кг

Цього більш ніж достатньо для зважування окремих порцій їжі. Але, коли бажаєте готувати повноцінні страви, де потрібно дотримуватися суворих пропорцій, краще обрати модель на 5 кг.

Наприклад, усі ваги кухонні “Зелмер”, представлені в асортименті, мають максимальна вага 5 кг

Що стосується одиниць виміру, то в такій техніці можна обирати кілька варіантів – грам, фунт, мл, унцію. Це дуже зручно і практично.

Якщо вам потрібен прилад, з яким буде зручно працювати, зверніть увагу на індикатори. Сенсорні кнопки дуже практичні у використанні. Вони зроблять управління пристроєм максимально зручним. З їх допомогою можна з легкістю “обнулити” тару або включити потрібну опцію. Зауважимо, що всі сучасні моделі кухонних ваг Zelmer мають саме сенсорні кнопки.

Матеріал виготовлення кухонних ваг – дуже важливий аспект. Від нього залежить міцність і надійність приладу. Найпростіший варіант – пластикові моделі. Вони практичні, але при необережному використанні можуть вийти з ладу (можна розбити). Варіанти з металу коштують більше, але мають хороший термін служби. Найбільш гігієнічним матеріалом можна вважати скло, яке при цьому екологічно чисте.

Але те, з чого виготовленні ваги і чаша – це в більшості випадків справа смаку. Сучасні виробники використовують якісні матеріали. Кожен з яких прослужить довгі роки при правильній експлуатації. Техніка бренду “Зелмер” виготовлена з міцних і практичних матеріалів, за якими легко доглядати. Також всі вони екологічні, що дуже важливо в сучасному світі.

Також не треба забувати, що ваги для кухні від компанії Zelmer мають живлення від акумулятора. Тому вам не потрібно шукати вільну розетку поруч, що почати користуватися приладом.  

Додаткові функції 

Якщо ви бажаєте купити кухонні ваги, потрібно брати до уваги наявність різних додаткових функцій. Вони значно полегшують роботу з пристроєм, роблять її зручніше. Серед найбільш популярних додаткових функцій слід виділити:

 • автовідключення;
 • підрахунок калорій;
 • індикатор перевантаження;
 • таймер;
 • визначення рівня рідини;
 • будильник;
 • термометр і інші.

 

Наприклад, у моделі Zelmer ZKS1450 є індикатор перевантаження, що дуже зручно. Також є функція автоматичного вимкнення, якщо ви не користуєтеся приладом деякий час.

Рекомендуємо обирати ваги з тими додатковими функціями, які ви будете частіше використовувати в побуті.

Приготування страв — процес творчий. Але все ж певних правил потрібно дотримуватися. Зокрема треба не забувати про пропорції інгредієнтів. Саме електронні ваги дозволять вам чітко слідувати рецептом. При цьому стильний дизайн приладу стане прикрасою для вашої кухні. Сподіваємося, що наші поради були доречними, але ви зможете обрати кухонні ваги у відповідності з вашими потребами!