Поради

Побутова м’ясорубка, її характеристики та можливості

Моделі м'ясорубок Zelmer

Кожна сучасна домогосподарка має в своєму арсеналі велику кількість різних електроприладів, які здатні значно полегшити роботу по дому. Це стосується наведення порядку, прання білизни, та, звісно, приготування їжі.

На кухні взагалі скупчення електроприладів є найбільшим. Така техніка може значно прискорити приготування їжі та при цьому знижує трудовитрати. У цій статті ми поговоримо про ключові характеристики та можливості сучасних побутових м’ясорубок, які є дуже популярними типом електроприладів на кухні.

 

Що потрібно знати про побутові м’ясорубки?

 

М’ясорубкою називають технічний прилад, який потрібен для розмелювання м’яса та його перетворення в фарш. Треба зауважити, що в залежності від типу джерела енергії, що використовується для функціонування приладу, поділяють механічні та електричні м’ясорубки. Нас цікавить лише другий варіант.

Наприклад, можна звернути увагу на весь модельний ряд електричних м’ясорубок Zelmer. Ці потужні, практичні та універсальні пристрої стануть у пригоді будь-якій сучасній господині. Широкий вибір різних моделей м’яких ясорубок «Зелмер» дозволить кожному підібрати пристрій, який повністю відповідає його вимогам.

Ви плануєте придбати собі побутову електричну м ясорубку? В такому разі не зайвим буде дізнатися про її ключові характеристики та можливості, щоб зробити правильний вибір. При цьому важливо звернути увагу на 4 ключові особливості:

  1. Потужність.
  2. Матеріал виготовлення.
  3. Властивості ножів і решіток.
  4. Додаткові насадки.

Поговоримо про кожну з цих особливостей окремо.

 

 

 

Потужність побутової м’ясорубки

 

Ця характеристика вважається ключовою у класифікації м’ясорубок. Процес помелу м яса пов’язаність язаний з великими навантаженнями на двигун та ножі. Відповідно до цього потужність приладу повинна бути немаленькою. Чим вона більша, тим ефективніше пристрій буде справлятися з завданням.

У сучасних магазинах можна придбати м’ясорубки з різною потужністю. Частіше за все це показник на рівні 250-3 000 Вт. Для домашнього використання рекомендуємо обирати моделі з потужністю 1-1,3 кВт. Цього буде більш ніж достатня для побутових цілей. Якщо потужність 550-600 Вт чи менше, такий прилад також впорається з поставленою задачею, але не так ефективно чи не дуже швидко.

Що стосується електричних м’ясорубок бренду Zelmer, пропонуємо звернути увагу на модель Zelmer ZMM2851B. Вона має потужність 1300 Вт та добре впорається з будь-яким видом м яса. Продуктивність цієї моделі дорівнює 1,5 кг/хв., що є дуже гарним показником. Металева камера гарантує довговічність і надійність пристрою.

 

Матеріал виготовлення

Корпус сучасних побутових м’ясорубок, які сьогодні може замовити будь-хто, зазвичай зроблені з практичного пластику. Моделі з металу трапляються рідше, але для споживача більш важливо звернути увагу на матеріал виготовлення шнека. Краще, щоб він був суцільнометалевим. Така модель буде більш надійною. Також є варіанти, коли сам шнек зроблений з металу, а накінечники пластикові.

Всі моделі м’ясорубок бренду Zelmer виготовляються з використанням якісніх та сертифікованих матеріалів. Саме тому вони відрізняються довгим строком служби на надійністю.

 

 

Властивості ножів і решіток

 

Ножі та решітки побутових м’ясорубок також є дуже важливими елементами приладу. Ножі повинні бути виготовлені з нержавіючою сталі високої якості. Це важливо, адже саме вони подрібнюють м’ясо. На око відрізнити неякісну сталь від хорошої вкрай складно. Рекомендуємо звертати увагу на виробника, адже відомі бренди використовують більш якісні матеріали.

Що стосується решіток, тут теж важливий метал. Але більше уваги слід приділити розміру отворів. Від них залежить консистенція фаршу, який ми отримаємо. Чим вони менші, тим фарш вийде дрібнішим. Часто до комплектації входять 3 решітки різного діаметру, що дуже практично. При покупці побутової м’ясорубки обов’язково перевіряйте наявність повної комплектації!

Треба відмітити, що у сучасних електричних м’ясорубок «Зелмер» ножі та решітки вироблені з якісною нержавіючою сталі. Наприклад, Zelmer ZMM4080B комплектується двостороннім ножем та 3 решітками.

 

Додаткові насадки

 

Побутова м’ясорубка у наші часи використовується не тільки для подрібнення м яса. Розширити її функціонал можна за допомогою спеціальних додаткових насадок. Для кожної моделі їх кількість може бути різною. Але найбільш популярними є:

  1. Насадка кебе для отримання ковбасок, які всередині порожні.
  2. Насадка для нарізки кубиками часто використовується при приготуванні салатів.
  3. Насадка для шинкування буде доречна в процесі нарізання овочів.

Також у комплектації сучасних м’яких ясорубок скоріше за все є штовхач.

Наприклад, модель Zelmer ZMM4050B має дуже багату комплектації. До неї входити 3 решітки, насадка для ковбаси, штовхач, подрібнювач з набором з 4 барабанів для шаткування, шнековий соковитискач. Цього достатня для вирішення більшості завдань.

 

Особливості та можливості побутових м’яка ясорубок Zelmer

 

Сучасні м’ясорубки марки Zelmer — це якісна техніка, яка має безліч переваг та дуже практична. Серед ключових особливостей пристроїв компанії «Зелмер» треба відзначити:

  1. Потужність. Електром’ясорубки від Zelmer спроможні за лічені хвилини зробити з м’яса добре подрібнений фарш. Наявність змінних решіток дозволить отримати продукт з потрібною вам консистенцією.
  2. Багатофункціональність. Сучасні моделі побутових м’ясорубок Zelmer дозволяють отримувати не лише фарш, а й різноманітні соки. За допомогою спеціальною насадки, що включена до комплектації, ви можете за лічені хвилини насолодитися смачним та натуральним продуктом. Також у продажу є моделі з насадками для шаткування чи профілювання тіста.
  3. Стильний дизайн. Дизайн приладів дуже добре продуманий, функціональний та стильний. Його розробляли кращі спеціалісти, яким вдалося створити ергономічні моделі.

Також потрібно зазначити, що продукція бренду «Зелмер» достатньо потужна для того, щоб впоратися з завданнями будь-якої складності. Сучасні побутові м’ясорубки дозволяють господиням заощаджувати купу часу, а готувати різні страви за їх допомогою — одне задоволення.

Для виготовлення м’яких ясорубок Zеlmer використовуються лише якісні та сертифіковані матеріалі. Вони спроможні витримувати значні навантаження. Всі додаткові елементи, що є в комплектації, також зроблені з якісніх матеріалів. При приготуванні їжі вони не виділяють шкідливі речовини, що дуже важливо.

Продумана конструкція робить експлуатацію пристроїв більш простою. Розібрати та помити деталі дуже легко.

М’ясорубка стані дуже гарним придбанням для сучасних домогосподарок. Головне — правильно обрати модель, яка підійде саме вам. Сподіваємося, що наша стаття допоможе вам справитися з цім завданням!