Доставка

Оновлена інформація про умови доставки замовлень з 7 квітня 2022 року за посиланням

Доставка з інтернет-магазину zelmer.com.ua здійснюється по усій території України (крім тимчасово окупованих територій в Донецькій і Луганській областях і Автономної Республіки Крим)

Можливі варіанти доставки:

  • Доставка кур’єром. Здійснюється компанією-перевізником Нова Пошта.Терміни доставки 1-3 робочих дні*. Вартість доставки** – по тарифах компанії-перевізника. Можлива оплата при отриманні готівкою або картою. При прибутті замовлення на відділення Ви отримаєте SMS- повідомлення.
  • Нова пошта. Терміни доставки 1-3 робочих дні*. Доставка на відділення транспортної компанії. Вартість доставки** – по тарифах компанії-перевізника. Можлива оплата при отриманні готівкою або картою.

При отриманні замовлення у відділені компанії перевізника або кур'єром, обов’язково перевіряйте цілісність упаковки і/або товару на предмет механічних ушкоджень. У разі їх виявлення необхідно скласти Акт з фіксацією ушкоджень.

У разі, якщо клієнт відмовився оглядати товар на предмет цілісності в момент отримання, скарги щодо невідповідності зовнішнього вигляду товару, технічних характеристик чи наявності пошкоджень продавцем не приймаються.

*Вказані орієнтовні терміни доставки, час доставки може змінюватися у велику або меншу сторону компанією-перевізником і залежить від місця розташування населеного пункту, куди необхідно відправити замовлення, завантаженості транспортної компанії, погодних умов і форс-мажорних обставин.

** – вартість доставки оплачує Одержувач, якщо не вказане інше умови. Безкоштовна доставка (за рахунок Продавця) можлива в період проведення акцій і знижок. З діючими акційними пропозиціями можна ознайомиться в розділі Новини. Вартість доставки залежить від розміру і ваги товару, що замовляється, і розраховується за прейскурантом вибраної компанії-перевізника.

Звертаємо Вашу увагу, що при оплаті замовлення при отриманні (готівкою або картою) транспортні компанії можуть додатково стягувати комісію за пересилку грошей (накладений платіж), який розраховується на вартість замовлення.

  • Нова пошта – 20 гривень і 2% від вартості замовлення.