Новини

Zelmer – незмінна якість більше 50-ти років

Zelmer надійно

ZELMER не зникає з ринку і залишається в українських домівках!

Бренд Zelmer, який ми знаємо і любимо понад 50 років, починає новий етап. Всупереч попередньої інформації, Зельмер не зникне з полиць, а лише змінить власника. Іспанська група B&B Trends, яка працює у сфері дрібної побутової техніки, визнаючи безперечний статус Zelmer на ринку і безперечний потенціал для подальшого розвитку, вирішила придбати бренд у німецької корпорації BSH Group.

BSH Group Home Appliances Group, провідний виробник малої побутової техніки, продав бренд Zelmer іспанської компанії B&B Trend, яка з січня 2020 року є її новим власником. B&B Trends буде розповсюджувати продукцію Zelmer через українського дистриб’ютора з багаторічним досвідом – ТОВ “К-ГРУП”.

Як мовчазний учасник повсякденного життя в українських будинках, Zelmer продовжить підтримувати сім’ї своєю функціональністю і надійністю. Протягом 50 років існування бренд назавжди зарекомендував себе у свідомості українців.

Zelmer є синонімом відмінної якості і надійності. Гостював і продовжить продовжить гостювати в багатьох українських оселях. Варто додати, що продукція Zelmer завоювала і інші ринки, і вже багато років радує покупців з Польщі, України, Литви, Латвії, Естонії, Угорщини, Румунії, Чехії і Словаччини.

Zelmer постійно залишається явним лідером польського ринку з дрібної побутової техніки в багатьох категоріях, і на початку цього року отримав партнера, який має намір прискорити її подальший розвиток.