Без бадьорої чашки, а то й двох ранок вважається нудним. Звичайно, не всі віддають перевагу бадьорому напою, віддаючи перевагу чаю або іншим варіантам, але все ж кава лідирує в списку за кількістю вживання в усьому світі.

Якщо ви любите починати день з ароматної чашки кави, і віддаєте перевагу вишуканим смакам, знаєтеся на марках зерен і ступені їх обсмажування - рекомендуємо звернути увагу на новинку в серії кофемашин від бренду Зелмер.

Особливості та технічні характеристики

Отже, кофемашина виготовлена ​​з якісного пластику та вставок з нержавіючої сталі. Для керування пристроєм на передній панелі встановлено сенсорний дисплей із підсвічуванням. З його допомогою можна налаштувати пристрій, запустити потрібну програму або дізнатися про помилку в роботі.

Незважаючи на широкий функціонал, пристрій досить компактний, і з легкістю знайде собі місце на будь-якій кухні.Габарити: 45х27х40 сантиметрів.

Для приготування напоїв використовується мелена кава, яку можна приготувати відразу в кавомашині. Об'єм контейнера для зерен – 300 грам.

Основні характеристики:

 • потужність: 20 бар;
 • основний напій – еспресо;
 • вбудована кавомолка;
 • лоток для стічної води після промивання системи об'ємом 1 л;
 • об'єм контейнера для кавового жмиху – до 14 порцій кави;
 • висота чашки, яку можна встановити: 85-145 мм;
 • піддон для підігріву 2 чашок одночасно;
 • звукові сигнали під час налаштування пристрою.

Резервуар для води об'ємом 2 літри забезпечити безперебійне приготування кави для 3-4 осіб цілий день.

Основні функції

Для зручності використання цієї моделі передбачено безліч корисних функцій, розглянемо кожну докладніше:

 1. Можливість вибору температури води. Для налаштування температури напою можна вибрати кілька режимів: висока, середня та низька.
 2. Встановлення параметру жорсткості води, яка використовується для приготування кави. У системі записано 4 параметри рівня жорсткості: дуже жорстка, жорстка, середня, м'яка.
 3. Індивідуальні налаштування – запишіть у пристрій параметри, як ідеально приготувати ваш улюблений напій – скільки потрібно кави, води та її температуру. Тепер кожна чашка кави матиме ідеальний смак.
 4. Налаштування роботи фільтру для води.
 5. Встановлення таймера автоматичного вимкнення пристрою. Зручно, якщо ви вранці поспішайте та забуваєте вимкнути прилад.
 6. Усі налаштування для зручності супроводжуються звуковими сигналами, але є можливість їхньої деактивації.
 7. Налаштування використання води на 1 чашку напою.
 8. Налаштування використання кількості кави на 1 чашку для регулювання міцності напою.
 9. Кип'ятіння воды для заварювання чаю.
 10. Спінювання молока.

Як бачимо, такий широкий функціонал задовольнить потреби найвибагливішого кавомана. Ви без особливих зусиль за допомогою кавоварки Zelmer приготуєте ароматний еспресо, лунго, капучино, заваріть чай, спінете молоко.

Кавомашина має не лише стильний зовнішній дизайн, а й високу якість виробництва – модель виготовлена ​​в Іспанії. Всі деталі та комплектуючі – високої якості.

Гарантія на пристрій 24 місяці від виробника, за потреби ви завжди можете звернутися для консультації, діагностики та проведення ремонту в одне з представництв сервісного центру, які вже відкриті практично у всіх містах України.